שאלות ותשובות

איך מתחילים?
בשלב הראשון אנו מציעים לבדוק את הצרכים של העסק שלך ולערוך דוח מצב הנכסים האינטרנטיים שלך (אם ישנם) הדוח יתן לנו תמונה מלאה מה יעילות הנכסים האינטרנטיים שלך? מה קורה בשוק? מה המילים והביטויים המחופשים ביותר ע"י הלקוחות הפוטנציאלים שלך, מה עושים המתחרים שלך ומשם ניתן יהיה להסיק מסקנות ולקבל החלטות נכונות יותר ומתאימות יותר לעסק שלך.

איך זה עובד?
לאחר שהגענו למסקנות על סמך הממצאים המפורטים בדוח ניתן לצאת לדרך, אנו נקים עבורך נכסים אינטרנטיים =  אתר אינטרנט ודפים ייצוגיים ברשתות החברתיות הרלוונטיות, לאחר מכן אנו נתאים ונגדיר את הנכסים האינטרנטיים שלך לתוצאות החיפוש הטובות ביותר בגוגל, לאחר שנקים עבורך מערכת לניהול תקציבי פרסום נוכל להחליט יחד מה האסטרטגיה הטובה ביותר להשגת יעדי המכירות שלך.

איך בפועל מגיעים לקוחות?
לאחר שכל מערכת הפרסום הדיגיטלית שלך בנויה ועובדת אנו נעלה עבורך קמפיינים ומודעות פרסום לקידום השירות או המוצר אותו תרצה למכור, הלקוחות הפוטנציאלים שלך ייחשפו לפרסום שיהיה רלוונטי עבורם בעקבות פילוח קהל מטרה שנבצע עבורך שמטרתו העיקרית שתשיג מקסימום תוצאה במינימום הוצאה.
מודעות הפרסום יובילו לדף נחיתה שם ישאירו הלקוחות הפוטנציאלים שלך פרטי התקשרות שיגיעו ישירות לדוא"ל שלך, דרך נוספת המודעות יובילו ללחיצה על כפתור התקשרות ישיר שיחייג ישירות למספר הטלפון שלך.

כמה זה עולה?
כמובן שכל עסק ניבחן לגופו, פונקציית עלות הפרסום תלויה במספר פרמטרים כמו: יעד המכירות שלך, שווי הלקוח שלך, מצב השוק ונפח חיפוש מוצרים כמו שלך או שירותים דומים לאלה שאתה מעניק, אך בגדול ניתן לומר שתקציב פרסום מהווה חלק בלתי נפרד בעלות המוצר שלך.

מה קורה אם אני רוצה לעצור או להפסיק?
בעצם לא קורה כלום! רוצה להפסיק בבקשה.
רק לפני המחשבות על להפסיק קח בחשבון מספר נקודות, נקודה ראשונה כדי לעשות תהליך שיווק רציני אתה צריך לפעול עם תקציב מוגדר במינימום 3 חודשים, בפחות מזה אין טעם לצפות לתוצאה רצינית מקמפיין לא רציני.
עסק רציני חייב שיווק אפקטיבי שמנוהל באופן מקצועי ורציני, לאחר 3 חודשים התוצאות יגיעו וברוב המוחלט של המקרים כשתקבל לקוחות משלמים לעסק שלך לא תרצה לפרוש.

אין התחייבות לזמן.

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים בהקמת קמפיין?

השאירו פרטים ונחזור אליכם ב24 שעות הקרובות

סגירת תפריט
דילוג לתוכן